KONST / Litografier / Färglitografier 12422035

nr 1242 2035

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografier, 3 st, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Kompositioner. Signerad, daterad 1987,279/300, bladets mått: 29x29

Konditionsrapport: oramade

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:37:53

  • Tema
  • 18 mar

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson