KONST / Litografier / Färglitografier 12422035

nr 1242 2035

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografier, 3 st, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Kompositioner. Signerad, daterad 1987,279/300, bladets mått: 29x29

Konditionsrapport: oramade

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:37:53

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson