KONST / Litografier / Färglitografier 12422205

nr 1242 2205

John-Erik Franzén

(f. 1942), Sverige

Färglitografier, 2 st. John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Motorcyklar, signerade och numrerade. Motivet: 46x57

John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:41:52

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

John-Erik Franzén

Läs mer om John-Erik Franzén