KONST / Litografier / Färglitografier 12422205

nr 1242 2205

John-Erik Franzén

(f. 1942), Sverige

Färglitografier, 2 st. John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Motorcyklar, signerade och numrerade. Motivet: 46x57

John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:41:52

  • Tema
  • 18 mar

John-Erik Franzén

Läs mer om John-Erik Franzén