KONST / Litografier / Färglitografier 12308024

nr 1230 8024

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografier, 8 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, signerade, lösa blad, 30x47 & 48x64

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:38:06

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist