KONST / Litografier / Färglitografier 12422045

nr 1242 2045

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografier, 2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 275/325. Motivet: 44x56 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:50:03

  • Tema
  • 18 mar

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist