KONST / Litografier / Färglitografier 12342173

nr 1234 2173

Claes Folcker

(f. 1940), Sverige

Färglitografier, 2 st, Claes Folcker (f. 1940), Sverige. Signerade, 360-upplaga, vinterskärgård. Motivet: 54x72

Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:10:57

Claes Folcker

Läs mer om Claes Folcker