KONST / Litografier / Färglitografier 12342173

nr 1234 2173

Claes Folcker

(f. 1940), Sverige

Färglitografier, 2 st, Claes Folcker (f. 1940), Sverige. Signerade, 360-upplaga, vinterskärgård. Motivet: 54x72

Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:10:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Claes Folcker

Läs mer om Claes Folcker