KONST / Litografier / Färglitografier 12285330

nr 1228 5330

Claes Folcker

(f. 1940), Sverige

Färglitografier, 2 st, Claes Folcker (f. 1940), Sverige. Huvudskär & Söder Mälarstrand, Signerade, Lösa Blad, bladets mått: 28x40 & 61x78

Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:42:22

12/1 00:46:53 1      100 kr
14/1 18:37:19 2      Vinnande bud

Claes Folcker

Läs mer om Claes Folcker