KONST / Litografier / Färglitografier 12285330

nr 1228 5330

Claes Folcker

(f. 1940), Sverige

Färglitografier, 2 st, Claes Folcker (f. 1940), Sverige. Huvudskär & Söder Mälarstrand, Signerade, Lösa Blad, bladets mått: 28x40 & 61x78

Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:42:22

12/1 00:46:53 1      100 kr
14/1 18:37:19 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Claes Folcker

Läs mer om Claes Folcker