KONST / Litografier / Färglitografier 12308081

nr 1230 8081

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografier, 2 st. Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. EA-upplaga, Stockholm, signerade. Motivet: 33x45

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:04:35

15/1 10:42:47 1      150 kr
21/1 17:44:24 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant