KONST / Litografier / Färglitografier 12308081

nr 1230 8081

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografier, 2 st. Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. EA-upplaga, Stockholm, signerade. Motivet: 33x45

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 00:11:55)
Uppdatera
Visning

fredag 18/1, lördag 19/1, söndag 20/1 och måndag 21/1

Auktionen
avslutas:

måndag 21 januari kl 18:04:35

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/1 10:42:47 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant