KONST / Litografier / Färglitografier 12422102

nr 1242 2102

Färglitografier

3 st, Alvar Sunol (f. 1935). Signerad, numrerad 26/75, bladets mått: 76x56 & 56x76 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:39:15

18/3 19:07:34 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar