KONST / Litografier / Färglitografi 12422135

nr 1242 2135

Werner Pfeiffer

(f. 1937), Tyskland

Färglitografi, Werner Pfeiffer (f. 1937), Tyskland. "Hang Up". Signerad, numrerad 67/80, bladets mått: 76x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:51:55

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar