KONST / Litografier / Färglitografi 12422135

nr 1242 2135

Werner Pfeiffer

(f. 1937), Tyskland

Färglitografi, Werner Pfeiffer (f. 1937), Tyskland. "Hang Up". Signerad, numrerad 67/80, bladets mått: 76x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:51:55

  • Tema
  • 18 mar