KONST / Litografier / Färglitografi 12577095

nr 1257 7095

Ulla Ohlson

(f. 1955), Sverige

Färglitografi, Ulla Ohlson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrerad 46/60. Motivet: 42x28 cm

Ulla Ohlson, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 maj 2019
kl 18:01:15

Ulla Ohlson

Läs mer om Ulla Ohlson