KONST / Litografier / Färglitografi 12343174

nr 1234 3174

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Landskap. Signerad, numrerad 169/295. Motivet: 22x33 cm

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:42:03

6/2 23:34:35 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg