KONST / Litografier / Färglitografi 12422047

nr 1242 2047

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. 303/390, bilar. Signerad, daterad 1978. Motivet: 20x24

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:49:35

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg