KONST / Litografier / Färglitografi 12422047

nr 1242 2047

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. 303/390, bilar. Signerad, daterad 1978. Motivet: 20x24

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:49:35

  • Tema
  • 18 mar

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg