KONST / Litografier / Färglitografi 12422016

nr 1242 2016

Ulf Göthman

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Ulf Göthman (f. 1945), Sverige. Själagårdsgatan, Gamla Stan. Signerad, numrerad 1/280. Motivet: 45x31

Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:33:16

  • Tema
  • 18 mar

Ulf Göthman

Läs mer om Ulf Göthman