KONST / Litografier / Färglitografi 12422016

nr 1242 2016

Ulf Göthman

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Ulf Göthman (f. 1945), Sverige. Själagårdsgatan, Gamla Stan. Signerad, numrerad 1/280. Motivet: 45x31

Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:33:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Ulf Göthman

Läs mer om Ulf Göthman