KONST / Litografier / Färglitografi 12555611

nr 1255 5611

Robert Benson

(f. 1939), Storbritannien

Färglitografi, Robert Benson (f. 1939), Storbritannien. Signerad, numrerad 68/175, bladets mått: 80x60

Konditionsrapport: gulnat blad

Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:54:42

16/5 09:07:31 1      Vinnande bud

Robert Benson

Läs mer om Robert Benson