KONST / Litografier / Färglitografi 12422072

nr 1242 2072

Peter Freudenthal

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, daterad 1982,91/200. Motivet: 40x47

Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:08:56

8/3 19:16:57 1      500 kr
17/3 15:09:42 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Peter Freudenthal

Läs mer om Peter Freudenthal