KONST / Litografier / Färglitografi 12422017

nr 1242 2017

Peter Dahl

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 50/400. Motivet: 69x50 cm

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:46:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)