KONST / Litografier / Färglitografi 12422017

nr 1242 2017

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 50/400. Motivet: 69x50 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:46:08

  • Tema
  • 18 mar

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)