KONST / Litografier / Färglitografi 12422086

nr 1242 2086

Peter Dahl

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad 1980,213/250. Motivet: 55x42

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:47:01

17/3 10:41:48 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)