KONST / Litografier / Färglitografi 12422086

nr 1242 2086

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad 1980,213/250. Motivet: 55x42

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:47:01

17/3 10:41:48 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)