KONST / Litografier / Färglitografi 12432077

nr 1243 2077

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad 1980,15/250. Motivet: 26x42

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:27:38

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)