KONST / Litografier / Färglitografi 12432078

nr 1243 2078

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. "Farmors hus". Signerad, numrerad 134/375. Bladets mått: 43x30 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:29:03

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)