KONST / Litografier / Färglitografi 12113001

nr 1211 3001

Peter Dahl

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Dansande par. Signerad, daterad -72, numrerad 13/75,50x73 cm

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.000 kr (per 11:51:46)
Uppdatera
Visning

fredag 19/10, lördag 20/10, söndag 21/10 och måndag 22/10

Auktionen
avslutas:

måndag 22 oktober kl 19:56:54

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
11/10 15:09:54 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 okt

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)