KONST / Litografier / Färglitografi 11918175

nr 1191 8175

Peter Dahl

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Baren på Prinsen. Signerad, numrerad 330/375. Motivet: 85x56 cm

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 juni 2018
kl 18:44:02

14/6 20:16:56 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)