KONST / Litografier / Färglitografi 11918175

nr 1191 8175

Peter Dahl

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Baren på Prinsen. Signerad, numrerad 330/375. Motivet: 85x56 cm

Peter Dahl, född 1934 i Oslo, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 juni 2018
kl 18:44:02

14/6 20:16:56 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)