KONST / Litografier / Färglitografi 12422171

nr 1242 2171

Peter Borotinskij

(f. 1948), Sverige

Färglitografi, Peter Borotinskij (f. 1948), Sverige. "Rödluvan". Signerad, daterad 96, numrerad 9/198. Motivet: 42x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:23:30

  • Tema
  • 18 mar

Peter Borotinskij

Läs mer om Peter Borotinskij