KONST / Litografier / Färglitografi 12343308

nr 1234 3308

Per Julius

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, Per Julius (f. 1951), Sverige. Vinter. Signerad, numrerad 38/360. Motivet: 26x40 cm

Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:35:42

11/2 18:50:36 1      Vinnande bud
11/2 20:04:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Per Julius

Läs mer om Per Julius