KONST / Litografier / Färglitografi 12555587

nr 1255 5587

Per Julius

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, Per Julius (f. 1951), Sverige. Signerad, numrerad 335/360, ca 25x50 cm

Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:21:01

Per Julius

Läs mer om Per Julius