KONST / Litografier / Färglitografi 12432137

nr 1243 2137

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, PT. Bladets mått: ca 55x66

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 10:40:52)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 19:48:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
18/3 23:10:05 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander