KONST / Litografier / Färglitografi 12432137

nr 1243 2137

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, PT. Bladets mått: ca 55x66

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:48:11

18/3 23:10:05 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander