KONST / Litografier / Färglitografi 12422175

nr 1242 2175

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Den blå fläcken". Signerad, numrerad 64/100. Motivet: 36x21

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:42:15

  • Tema
  • 18 mar

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander