KONST / Litografier / Färglitografi 12421039

nr 1242 1039

Owe Gustafson

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Owe Gustafson (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad 69/70. Motivet: 68x48 cm

Owe Gustafson, svensk konstnär född 1940.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:51:17

  • Tema
  • 18 mar

Owe Gustafson

Läs mer om Owe Gustafson