KONST / Litografier / Färglitografi 12308009

nr 1230 8009

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1979, numrerad 66/450. Motivet: 64x50 cm

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:49:36

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin