KONST / Litografier / Färglitografi 12422068

nr 1242 2068

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Signerad, daterad -78, klänningen, 73/450, signerad. Motivet: 58x45

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:44:53

  • Tema
  • 18 mar

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin