KONST / Litografier / Färglitografi 12555018

nr 1255 5018

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Interiör med sjöjungfru. Signerad, numrerad 54/750. Motivet: 44x36 cm

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:31:31

20/5 10:50:12 1      Vinnande bud

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin