KONST / Litografier / Färglitografi 12422003

nr 1242 2003

Mikael Persbrandt

(f. 1963), Sverige

Färglitografi, Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Kvinnor. Signerad, numrerad 47/250. Motivet: 56x40 cm

Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:32:43

  • Tema
  • 18 mar

Mikael Persbrandt

Läs mer om Mikael Persbrandt