KONST / Litografier / Färglitografi 12422003

nr 1242 2003

Mikael Persbrandt

(f. 1963), Sverige

Färglitografi, Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Kvinnor. Signerad, numrerad 47/250. Motivet: 56x40 cm

Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:32:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Mikael Persbrandt

Läs mer om Mikael Persbrandt