KONST / Litografier / Färglitografi 12421298

nr 1242 1298

Marjatta Sarasalo

(f. 1930), Finland

Färglitografi, Marjatta Sarasalo (f. 1930), Finland. "Tre musor". Signerad, numrerad 187/360. Motivet: 50x50

Marjatta Sarasalo, född 1930, finsk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:00:43

  • Tema
  • 18 mar

Marjatta Sarasalo

Läs mer om Marjatta Sarasalo