KONST / Litografier / Färglitografi 12421298

nr 1242 1298

Marjatta Sarasalo

(f. 1930), Finland

Färglitografi, Marjatta Sarasalo (f. 1930), Finland. "Tre musor". Signerad, numrerad 187/360. Motivet: 50x50

Marjatta Sarasalo, född 1930, finsk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:00:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Marjatta Sarasalo

Läs mer om Marjatta Sarasalo