KONST / Litografier / Färglitografi 12422195

nr 1242 2195

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad. Signerad, numrerad 365/380. Motivet: 70x46

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:21:33

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk