KONST / Litografier / Färglitografi 12422195

nr 1242 2195

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad. Signerad, numrerad 365/380. Motivet: 70x46

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 900 kr (per 16:35:06)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:14:00

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk