KONST / Litografier / Färglitografi 12422085

nr 1242 2085

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 4455/5000. Bladets mått: 64x49 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:44:27

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk