KONST / Litografier / Färglitografi 12422057

nr 1242 2057

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 1441/5000. Motivet: 57x43 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:49:36

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk