KONST / Litografier / Färglitografi 12422057

nr 1242 2057

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 1441/5000. Motivet: 57x43 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:49:36

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk