KONST / Litografier / Färglitografi 12422043

nr 1242 2043

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. EA-upplaga, La Campanette Returant. Signerad. Motivet: 61x45

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:45:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk