KONST / Litografier / Färglitografi 12422043

nr 1242 2043

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. EA-upplaga, La Campanette Returant. Signerad. Motivet: 61x45

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:45:06

  • Tema
  • 18 mar

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk