KONST / Litografier / Färglitografi 13767196

nr 1376 7196

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Färglitografi, Leopold Fare (1926-1996), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 13/250. Motivet: 62x50cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:24:14

27/1 14:26:07 1      Vinnande bud

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare