KONST / Litografier / Färglitografi 11901007

nr 1190 1007

Lennart Jirlow

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 297/310. Motivet: 38x45 cm

Lennart Jirlow, född 1936 i Stockholm, svensk konstnär.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 juni 2018
kl 18:41:45

  • Tema
  • 18 jun

Sommar

Konst och föremål knutna till sommaren

Läs mer om Sommar

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow