KONST / Litografier / Färglitografi 11901007

nr 1190 1007

Lennart Jirlow

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 297/310. Motivet: 38x45 cm

Lennart Jirlow, född 1936 i Stockholm, svensk konstnär.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 juni 2018
kl 18:41:45

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jun

Sommar

Konst och föremål knutna till sommaren

Läs mer om Sommar

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow