KONST / Litografier / Färglitografi 12422193

nr 1242 2193

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 128/180. Motivet: 76x55

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:19:24

17/3 21:37:25 1      800 kr
18/3 19:44:27 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm