KONST / Litografier / Färglitografi 12422054

nr 1242 2054

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Prins och Prinsessa. Signerad, numrerad 639/1290. Motivet: 53x40 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:31:24

9/3 08:12:34 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm