KONST / Litografier / Färglitografi 12422054

nr 1242 2054

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Prins och Prinsessa. Signerad, numrerad 639/1290. Motivet: 53x40 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:31:24

9/3 08:12:34 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm