KONST / Litografier / Färglitografi 12595204

nr 1259 5204

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Flicka. Signerad HC-upplaga. Motivet: 33x25 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 juni 2019
kl 20:22:55

28/5 09:17:25 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm