KONST / Litografier / Färglitografi 12426001

nr 1242 6001

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 127/170, bladets mått: 83x59 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:03:34

9/3 21:50:35 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm