KONST / Litografier / Färglitografi 12426002

nr 1242 6002

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 141/170, bladets mått: 59x82 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:09:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm