KONST / Litografier / Färglitografi 12422108

nr 1242 2108

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Rovfågel. Signerad, numrerad 160/250, bladets mått: 62x88

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:02:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson