KONST / Litografier / Färglitografi 12343310

nr 1234 3310

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:41:52

11/2 20:36:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson