KONST / Litografier / Färglitografi 12343449

nr 1234 3449

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Färglitografi, Kristian Krokfors (f. 1952), Finland. Signerad, daterad 86,134/395. Motivet: 40x28

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:39:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors