KONST / Litografier / Färglitografi 12575070

nr 1257 5070

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Färglitografi, Kristian Krokfors (f. 1952), Finland. "Memory". Signerad, numrerad 5/10, Motivet: 67x49 cm

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 maj 2019
kl 18:37:20

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors