KONST / Litografier / Färglitografi 12422176

nr 1242 2176

Karl Höglund

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Karl Höglund (f. 1940), Sverige. Signerad. Motivet: 42x59

Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:39:20

18/3 19:29:04 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Karl Höglund

Läs mer om Karl Höglund