KONST / Litografier / Färglitografi 12422062

nr 1242 2062

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad, numrerad 229/295, daterad 1997. Motivet: 30x30 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:44:09

  • Tema
  • 18 mar

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson