KONST / Litografier / Färglitografi 12422062

nr 1242 2062

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad, numrerad 229/295, daterad 1997. Motivet: 30x30 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:44:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson