KONST / Litografier / Färglitografi 12422014

nr 1242 2014

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. "Geometri", 288/320. Signerad, daterad 1985. Motivet: 30x39

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:12:21

  • Tema
  • 18 mar

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson